Get Adobe Flash player

O nas

Witamy Państwa serdecznie na stronie naszego gabinetu. Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej istnieje od 1992 r.

Priorytetem naszej pracy jest najwyższa jakość, doświadczenie i profesjonalizm.

Gabinet stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą dbać o swój piękny wygląd i miło spędzić czas w przyjaznym, kameralnym miejscu, gdzie atmosferę tworzą wnętrza, zapachy, muzyka i przede wszystkim ludzie.

Naszym celem jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale również pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatalogiczno-kosmetycznych. Współpracujemy z lekarzem chirurgiem-dermatologiem, dietetykiem.

Systematycznie bierzemy udział w kongresach, targach kosmetycznych, szkoleniach w Polsce jak i za granicą, aby nieustannie podnosić nasze kwalifikacje oraz jakość wykonywanych przez nas zabiegów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami będącymi liderami w dziedzinie estetyki i kosmetyki: BABOR, THALGO, ELLA BACHE, JEAN D`ARCEL, ERICSON LABORATOIRE, COLLIN, MEDIDERMA, FILORGA .

Nasi stali goście przekonali się już o profesjonalizmie personelu i miłej atmosferze jaką wszyscy staramy się stworzyć. Dlatego, zatrzymaj się u nas na chwilę, wycisz się, zrelaksuj, zaufaj nam... a my zadbamy o Twoją urodę i dobre samopoczucie.

  

 

BABOR JEAN D'ARCEL THALGO OPI
FILORGA ELLA BACHÉ RevitaLash organique 90