Get Adobe Flash player

Masaże

Masaże

 

Masaże w naszym gabinecie wykonywane są przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę. 


Masaż klasyczny leczniczy - dotyczy stymulacji układu nerwowego, działa niezwykle relaksująco, rozluźniająco i leczniczo.Masaż ten zwiększa zdolność mięśni do pracy a także przyspiesza procesy regenerujące w organizmie. Polepsza on elastyczność i wytrzymałość aparatu więzadłowego, zwiększa stopień ruchomości stawów, co sprzyja bolesności stawów lub ich znacznemu złagodzeniu. 

Wykonujemy masaże: 
- masaż klasyczny pleców,
- masaż klasyczny kończyn dolnych.
- masaż limfatyczny, jest to forma masażu, która ma na celu stymulowanie i poprawienie krążenia płynów w układzie limfatycznym organizmu.

 

Masaż wyszczuplający i ujędrniający - masaż bańką chińską, to terapia próżniowa mająca na celu rozluźnienie mięśni oraz likwidację obszarów bólowych i redukcję celulitu, 

Wykonujemy masaże:·
- masaż bańką chińską całego ciała,
- masaż bańką chińską brzucha,
- masaż bańką chińską pośladków,

- drenaż limfatyczny – redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, sprawie, że skóra będzie zadbana i jędrna i wyraźnie zdrowsza, likwiduje uczucie ciężkich nóg i opuchliznę. 

 

Masaż relaksacyjny – to połączenie masażu energetycznego i klasycznego, dzięki temu działa na nasz organizm antystresowo i uspakajająco, wzmacnia chęć do życia i podnosi witalność, jest wymarzonym elementem prawdziwego wypoczynku.

Wykonujemy masaże:
- masaż relaksacyjny całego ciała,
- masaż relaksacyjny pleców.

 

Masaż relaksacyjny LOMI LOMI ciepłymi świecami, to niezapomniany zabieg, przyjemna atmosfera i ciepło świec, które zapewnią doskonałą formę odprężenia. Głównym zadaniem masażu jest osiągnięcie harmonii pomiędzy duchem i ciałem, eliminacja toksyn i nagromadzonego stresu.

Wykonujemy masaże:
- masaż LOMI LOMI całego ciała,
- masaż LOMI LOMI pleców. 

 

Masaż sportowy to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej, celem masażu sportowego jest zapobieganie niepożądanym objawom, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących zarówno w sporcie wyczynowym i amatorskim.

 

BABOR

 

JEAN D'ARCEL

 

THALGO

 

organique 90

 

FILORGA

 

ELLA BACHÉ

 

Revitalash-90

 

OPI